Про нас

Наші якості та переваги

Розробка та просування

«Євролек-Україна» – сучасна українська  фармацевтична компанія. Основний профіль компанії – розробка, реєстрація, виведення на ринок  та просування унікальних лікарських засобів, дієтичних добавок та медичних виробів, які відповідають сучасним вимогам сфери охорони здоров´я  та задовольняють очікування пацієнтів.

Сучасність та ефективність

Компанія фокусується на таких сферах охорони здоров’я, як гінекологія, урологія, проктологія, хірургія, дерматологія, педіатрія проктологія, допомагаючи появі на ринку України найновіших та найефективніших фармацевтичних продуктів.

Якість та професіоналізм

Сильними компетенціями компанії «Євролек-Україна» є збалансований портфель препаратів, високий рівень професіоналізму співробітників, якісне виконання завдань, прийняття швидких і ефективних рішень.

Інноваційність

«Євролек-Україна»  здійснює свою діяльність відповідно до новітніх тенденцій розвитку фармацевтичного ринку та відповідають міжнародним стандартам якості.

Зручність та відкритість

Ми розробили нашу систему співпраці, враховуючи індивідуальні потреби та особливості наших партнерів, складаючи чіткі та прозорі процедури для нашої взаємодії та подальшого зростання.

Наша мета

Наша компанія прагне допомагати людям жити   повноцінним, здоровим та насиченим життям.

Євролек-Україна
Ми пропонуємо

Інновації в сфері охорони здоров´я

Соціальна відповідальність

Надійне партнерство

https://www.eurolek.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/map.jpg

Зв'яжіться з нами

З питаннями та пропозиціями співпраці можна звернутися за телефоном, поштою або прийти до нас в офіс:

+38(044) 223 25 57
08320
Україна
Київська область,
Бориспільський район
с. Велика Олександрівка
вул. Бориспільська, 7
info@eurolek.com.ua