Імпорт Дистрибуція Відповідальне зберігання

https://www.eurolek.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/import_v_ukrainu.png

«Євролек-Україна» є ліцензованим імпортером та оптовим продавцем лікарських засобів.

Наші партнери-постачальники  це  європейські виробники фармацевтичної продукції, яку ми імпортуємо в Україну.

Доставка продукції здійснюється ліцензованими транспортними засобами компанії із забезпеченням необхідних температурних вимог.

Продукція відповідально зберігається на власному аптечному складі. Загальна площа аптечного складу є достатньою для впорядкованого зберігання та роботи з лікарськими засобами.

https://www.eurolek.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/sklad-obshee.png

Компанія створила фармацевтичну систему якості (PQS), яка спрямована на підтримку якості лікарських засобів відповідно до вимог належної практики. Система якості реєструється, затверджується та підлягає регулярному щорічному оцінюванню для підтвердження її ефективності.

Система фармацевтичної якості компанії (PQS) базується на вимогах українського законодавства та міжнародних стандартів, таких як Належна виробнича практика (GMP), Належна практика зберігання (GSP) та Належна практика розподілу (GDP), і постійно переглядається на предмет вдосконалення.

Розповсюдження фармацевтичної продукції здійснюється через національних та регіональних фармацевтичних дистриб’юторів, а також шляхом прямих поставок  до аптечних мереж, аптек, приватних та державних лікувально-профілактичних закладів.

https://www.eurolek.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/sklad-vnutri.png

Приміщення аптечного складу обладнані відповідними приміщеннями та інструментами для зберігання різних товарних груп. У загальній зоні зберігання підтримується температурний режим від  + 15 до + 25°C, тоді як в холодильній камері він становить +2 до +8°C.

Лікарські засоби зберігаються на аптечному складі відповідно до вимог, визначених виробником, а також відповідно до міжнародних вимог належних практик.

Залишилися питання? Напишіть нам!