Спеціальна пропозиція для клінік

https://www.eurolek.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/spec-propoz.jpg

Якщо Ви вже встигли переконатися у високій якості та ефективності  продуктів, представлених компанією «Євролек-Україна» і  вони вже посіли своє місце у Вашій лікарській практиці, пропонуємо Вам розглянути пропозицію прямих поставок продукції до Вашого лікувального закладу.

Ми розробили спеціальну пропозицію для приватних клінік, яка надає можливість знизити витрати на закупівлю лікарських засобів та медичних виробів.

Особливо Вашу увагу звертаємо на препарати, які використовуються безпосередньо у клініці,   при проведенні діагностичних та лікувальних процедур.

ЕНЕМА-СЕЛЛА одноразова клізма розчин ректальний 120 мл.

ЕНЕМА-СЕЛЛА – повністю готова до використання одноразова очисна клізма, яка забезпечує швидке та ефективне очищення товстого кишечника.

Клізма використовується для очищення товстого кишечнику, наприклад, перед та після хірургічного втручання на товстому кишечнику, при пологах та після них, перед проктоскопією, сигмоїдоскопією або колоноскопією, а також перед рентгенологічним обстеженням товстого кишечнику.

ЕНЕМА-СЕЛЛА забезпечує достатній ступінь очищення прямої, сигмовидної та низхідної ободової кишки або її частини.ЕНЕМА-СЕЛЛА забезпечує очищення кишечника без болю та спазмів, процедура добре переноситься пацієнтами.

Enema Sella

Цистогіал, розчин стерильний 0,2% на основі гіалуронової кислоти для захисту слизової оболонки сечового міхура, 50 мл

Внутрішньоміхурове введення (інстиляції) гіалуронової кислоти – це сучасний та ефективний метод лікування хронічних циститів, що широко та успішно  використовується у світі.

Гіалуронова кислота стимулює фізіологічний процес відновлення ураженої слизової оболонки, що позитивно впливає на перебіг процесу регенерації слизової оболонки уретри та сечового міхура.

Інстиляції Цистогіал – це  нова ефективна послуга для пацієнтів Вашої клініки при лікуванні циститів.

Для отримання детальної інформацї звертайтесь за телефоном: +38 067-571-89-65 або надішліть лист на e-mail: torg1@eurolek.com.ua